**** Hotel Mucha ubytování Praha 8

Hotel Praha 8 Mucha Luxusní hotel Mucha se nachází pouze několik kroků od Staroměstského náměstí a nákupní ulice Na Poříčí. Václavské náměstí, největší pražský bulvár plný obchodů, restaurací a trhů se nachází pár minut chůze historickou částí Prahy.

Ubytování:
Neorenesanční budova hotelu Mucha nabízí ubytování v celkem 39 moderních a luxusních pokojích a apartmánech. Rozložení pokojů je 23 standardních, 1 de luxe apartmán, 2 de luxe suity a 13 de luxe pokojů. Celková kapacita hotelu je 84 lůžek

Všechny pokoje jsou vybaveny historickým nábytkem, a socialním zařízením v podobě koupelny se sprchou nebo vanou, toaletou, toaletními potřebami a fénem. Dále pak satelitní televizor, telefonem s přímou volbou, stropní ventilátor, sejf, minibar a vysokorychlostním internetem. Hosté mají k dispozici potřeby pro přípravu kávy a čaje.

Gastronomie:
Hosté v přízemí hotelu Mucha naleznou stylovou restauraci a vynikající kuchyni s širokou nabídkou nápojů. Na jídelním lístku naleznou hosté českou i mezinárodní kuchyni. Snídaně se podávají formou bufetu. Možnost pořádání oslav a podobných akcí ve 2 konferenčních místnostech pro 40 a 20 účastníků.

Služby:
Recepce je pro hosty otevřena 24 hodin denně a kde se prodávají nápoje. Možnost směnárenské služby, zakoupení okružní jízdy, zařízení výletů, taxi, čistírnu a další služby. Soukromé parkování několik kroků od hotelu. Internetové připojení a WI-FI zdarma v lobby. Možnost využití fitness studia a masáží.

Historie Hotelu:
Hotel je zařízen ve stylu secese a je pojmenován po nejslavnějším českém umělci tohoto uměleckého období, grafikovi, designérovi a malíři, Alfonsi Muchovi. Secese je mezinárodní styl v umění, architektuře a designu, který dosáhl vrcholu své popularity na počátku 20. století (1880-1914). Je charakterizován plynulou vlnící se křivkou, často doplněnou rostlinnými motivy.  
Hotel Praha 8 Mucha - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 8 Mucha - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 8 Mucha -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 8 Mucha - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 8 Mucha - disponuje restauracíHotel Praha 8 Mucha -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 8 Mucha - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 8 Mucha - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 8 Mucha - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 8 Mucha - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 8 Mucha - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 8 Mucha - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 8 Mucha - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 8 Mucha - na pokojích je telefon